Versenynaptár

2017. ÉVI VERSENYNAPTÁR

– tervezet –

VILÁGBAJNOKSÁGOK
FÉRFI ELIT aug.25 – szept.3. Hamburg/Németország
NŐI IFJÚSÁGI november ? később kijelölt helyen
 
EURÓPA-BAJNOKSÁGOK
EUBC 22 ÉVEN ALULIAK BAJNOKSÁGA március 13 – 22. Braila/Románia
EUBC NŐI CSAPAT ÖKÖLVÍVÓ KUPA május ? később kijelölt helyen
NŐI IFJÚSÁGI május 12 – 21. később kijelölt helyen
FÉRFI ELIT június 14 – 25. később kijelölt helyen
SCHOOLBOYS július 17 – 26. később kijelölt helyen
FÉRFI IFJÚSÁGI szeptember 1 – 12. később kijelölt helyen
FÉRFI JUNIOR szeptember 6 – 17. Albena/Bulgária
 
 
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – FÉRFI (SENIOR ELITE 19 – 40 ÉVESEK)
KÉMIA KUPA március 14 – 17. Halle/ Németország
ZLATKÓ HRBIC TORNA március ? Zágráb/Horvátország
GEE BEE TORNA március 16 -20. Helsinki/Finnország
MONTANA BELTS április 19 – 23. Argenteuil/Franciaország
BELGRÁD WINNER április 26 – 30. Belgrád /Szerbia
FELIX STAMM TORNA május 2 – 7. Varsó/Lengyelország
GRAND PRIX USTI NAD LABEM május 30 – június 4. Usti n.Labem/Csehország
NEMZETI KUPA július 6 – 9. Wiener Neustadt/Ausztria
GOLDEN GLOVE TORNA július 10 – 16. Subotica/Szerbia
LESZEK DROGOSZ EMLÉKVERSENY augusztus 22 – 27. Kielce/Lengyelország
SVÁJCI NEMZETI KUPA szeptember 23 – 24. Martigny/Svájc
DOLOMIT TORNA október 5 – 8. Lienz/ Ausztria
TAMMER TORNA november 15 – 21. Tampere/Finnország
 
 
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – IFJÚSÁGI (YOUTH 17 – 18 ÉVESEK)
DANAS POZNIAKAS NEMZETKÖZI TORNA március 6 – 12. Vilnius /Litvánia
II.EMIL JETCHEV EMLÉKVERSENY április 3 – 9. Szófia/Bulgária
PODGORICA TRÓFEÁJA TORNA április 27 – május 1. Podgorica/Montenegro
NEMZETI KUPA július 6 – 9. Wiener Neustadt/Ausztria
GOLDEN GLOVE TORNA július 10 – 16. Szabadka/ Szerbia
BRANDENBURG KUPA október ? Frankfurt /Németország
AHMET COMERT TORNA október ? Isztambul/ Törökország
ORV (17-18 évesek) október 26 – 29. ?/Csehország
 
 
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – JUNIOR (15 – 16 ÉVESEK)
PODGORICA TRÓFEÁJA április 27 – május 1. Podgorica /Montenegro
HEYDAR ALIYEV KUPA május ? Baku/ Azerbajdzsán
ORV (10 – 15 évesek) május ? ?/Szlovákia
 
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – SERDÜLŐ (SCHOOLBOYS 13 – 14 ÉVESEK)
 
 
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – NŐI (junior 15 – 16, Ifjúsági 17 – 18, Felnőtt 19 – 40 évesek)
STRANDJA” KUPA (51,54,60,64,75kg) február 20 – 27. Szófia /Bulgária
GOLDEN GLOVE OF VOJVODINA július 10 – 16. Szabadka/ Szerbia
SZILÉZIAI NŐI TORNA szeptember 6 – 9. Gliwice/Lengyelország
 
 
HAZAI VERSENYEK
IXO KUPA január 21. Szikszó /Technikai M.V.
RÉGIÓS POFONPARTI január 28. Kőszeg
RÉGIÓS POFONPARTI február 4. Makó
61. BOCSKAI ISTVÁN EMLÉKVERSENY február 7 – 12. Debrecen
ÉNEKES ISTVÁN IFJÚSÁGI EMLÉKVERSENY február 15 – 18. Budapest
U22 VÁLOGATÓ – MEGHÍVÁSOS február 22 – 24. Budapest
JURISICS EMLÉKVERSENY március 4. Kőszeg
III. BUSÓ KUPA – SÁRDI KÁROLY EMLÉKVERS. március 4 – 5. Mohács
RÉGIÓS POFONPARTI március 11. Algyő
VIII. TÓTH ÁKOS EMLÉKVERSENY március 11. Kóka
IX. NEMZETKÖZI SZALACSKA KUPA március 18 – 19. Nagyberki
NŐI NEMZETKÖZI TORNA március 25 – 27. Kőszeg
HERMANN ISTVÁN EMLÉKVERSENY március 29 – 31. Székesfehérvár
BÉRCES EMLÉKVERSENY április 8. Petőfibánya
DIÁK OLIMPIA április 12 – 15. Dunakeszi
CSB odavágó április 22 – 23. több helyszínen
NEMZETKÖZI HAJDÚ KUPA április 29 – 30. Debrecen
HAUER LAJOS EMLÉKVERSENY május 6. Kőszeg
CSB visszavágó május 6 – 7. több helyszínen
BUDAPEST BAJNOKSÁG május 12 – 14. Budapest
BORNEMISSZA GERGELY EMLÉKVERSENY május 24 – 27. Eger
DOBÓ KATICA EMLÉKVERSENY május 24 – 27. Eger
CSB döntő június 9 – 11. ?
VADMACSKÁK A RINGBEN NŐI NEMZ. TORNA június 16 – 18. Halásztelek
GÖNCZI RÓBERT EMLÉKVERSENY június 24 – 25. Helvécia
MATYÓ KUPA július 1 – 2. Mezőkövesd
BIKAVÉR ÜNNEP ÖKÖLVÍVÓ GÁLA –U22 július 7 – 8. Eger
RÉGIÓS POFONPARTI július 22. Békés
SÓSTÓ KUPA július 29 – 30. Nyíregyháza
OSTROM KUPA / U22 augusztus 3 – 4. Kőszeg
V. ORMÁNSÁG KUPA augusztus 5. Sellye
VARGA ISTVÁN EMLÉKVERSENY augusztus 19. Halásztelek
BOTOS BOKSZ GÁLA augusztus 26. Salgótarján
VIII. NEMZ. ID. SÜLLŐS GYULA EMLÉKVERS. szeptember 2. Kaposvár
? szeptember 2 – 3. Szeged
MÁTRA KUPA szeptember 2 – 3. Gyöngyös
BEREK KUPA szeptember 3. Berekböszörmény
NEMZETKÖZI PAKS KUPA szeptember 8 – 10. Paks
XVII. TESTVÉRVÁROSOK KUPÁJA szeptember 15 – 17. Kiskunhalas
NŐI BUDAPEST BAJNOKSÁG- Országos! szeptember 22 – 24. Budapest
RÉGIÓS POFONPARTI október 7. Kecskemét
CSETEPATÉ október 12 – 13. Kisbér
XVII. HORVÁTH GÉZA EMLÉKVERSENY október 21. Pécs
U22 DÖNTŐ november 16 – 18. Budapest
RÉGIÓS POFONPARTI december 2. Kőszeg
EDZŐTOVÁBBKÉPZÉS december 15 – 17. Tata
 
 
 
ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOK
SERDÜLŐ O.B.   (13 – 14 évesek) szeptember 27 – 30. Nagykanizsa
JUNIOR O.B.      (15 – 16 évesek) október 25 – 28. Eger
IFJÚSÁGI O.B.    (17 – 18 évesek) november 8 – 11. Győr
NŐI O.B.      (minden korosztály) november 22 – 25. Kőszeg?
Felnőtt O.B.       (19 – 40 évesek) december 6 – 9. Dunaújváros?
 
 
VÁLOGATOTT CSAPATTALÁLKOZÓK
MAGYARORSZÁG – LENGYELORSZÁG március 4 – 5. Eger
MAGYARORSZÁG – ÍRORSZÁG március 11. Kóka
 
 
EGYÉB RENDEZVÉNYEK
BOKSZBÁL február 25. Budapest
KÖZGYŰLÉS április 1. Budapest
 

 

Budapest, 2017. január 17-én (71/01/2017.sz. határozatával) jóváhagyta a Magyar Ökölvívó Szakszövetség Elnöksége.